Działamy w branży automatyki od ponad 10 lat, naszym głównym polem realizacji jest automatyka budynkowa - BMS, BAS, SCADA, instalacje budynków inteligentnych, instalacje niskoprądowe: sieci LAN, instalacje alarmowe SSWiN, monitoring CCTV. Koncentrujemy się na automatyce HVAC, oraz integracji niezależnych systemów w jeden spojny system zarządzania budynkiem - BMS.

Naszą dewizą jest indywidualne podejście do klienta, zaczynamy od dokładnego określenia potrzeb i wykonania projektów szczególowych, nie pozostawiamy miejsca na przypadek i niedopowiedzenia. Uważamy, że brak dokładnego planowania przy dzisiejszej złożoności instalacji jest prostą metodą na brak wyników, brak osiągnięcia założonych celów, nie wykorzystanie potencjału instalacji. Działając z nami unikiniesz tych problemów. 

Lubimy wyzwania i złożone problemy. Koncentrujemy się na projektowaniu, wdrażaniu i obsłudze procesów automatyki. Jeśli jesteś zainteresowany optymalizacją, wykonaniem automatyki lub outsourcing-iem nie wahaj się zwrócić się do nas, pomożemy w opracowaniu indywidualnych rozwiązań na miarę Twoich potrzeb, możliwości i oczekiwań.

Wykonujemy projekty koncepcyjne, prefabrykujemy szafy, programujemy sterowniki, uruchamiamy instalacje, wykonujemy integracje systemów oraz systemy BMS, SCADA, wizualizacje HMI. Kompleksowa realizacja od A do Z.

 

Zapraszamy do owocnej wspołpracy.

 

Certyfikaty: